U. Aprobă TMobileSprint privind concentrările economice, o afacere care ar remodeleze industria

Tmobile va începe eliminarea brandului Sprint această vară

Acest site web utilizează un serviciu de securitate pentru a se proteja de atacurile online. Acțiunea pe care tocmai ați efectuat a declanșat soluția de securitate. Există mai multe acțiuni care ar putea declanșa acest bloc, inclusiv trimiterea unui anumit cuvânt sau o expresie, o comandă SQL sau date malformate.

Ce pot face pentru a rezolva acest lucru?

„Majoritatea magazinelor Sprint au fost actualizate cu branding T-Mobile și un strat proaspat de vopsea magenta și cele mai multe magazine de marcă T-Mobile pot servi atât Sprint și clienții T-Mobile,“ T-Mobile a scris pe site-ul său. „Cu câteva excepții, angajații noștri și stores magazin acum pot servi clienții Sprint si T-Mobile. Clienții Sprint si T-Mobile pot merge și angajații vor putea să spună:" Da, te putem ajuta!“

Potrivit T-Mobile, fuziunea cu Sprint va permite companiei să „livreze o a doua rețea 5G la none ANDA fi supraalimentat Un purtător cu capacitatea TOA up-level concurenței ANDA better concura la preț.“

Ca urmare a anunțului că fuziunea a fost finalizată, T-Mobile a declarat noul 5G network ar avea „o capacitate mai mare de 14 ori în următorii șase ani“ și give clienților acces la „medie 5G viteze de până la opt ori mai rapid decât actualul LTE în doar câțiva ani și de 15 ori mai rapid în următorii șase ani.“

În plus față de rebrandingul magazine Sprint, T-Mobile, de asemenea, recently a anunțat o nouă inițiativă Un purtător numit înșelătorie Shield, care va proteja atât clienților T-Mobile și Sprint de la escrocherii nedorite și robocalls .

Potrivit unui filing SEC, în iunie, T-Mobile a spus că expects noi abonamente să fie între 800.000 la 900,000 la sfârșitul celui de al doilea trimestru. De asemenea, compania expects suporta o suplimentare de 300 de milioane de $ în costurile legate de fuziune „pentru a accelera realizarea sinergie“ ANDA 350 de milioane de dolari la $ 450 costurile legate de pandemie coronavirus.

Patru luni după ce a închis afacere fuziunea cu Sprint, T-Mobile a unificat în cele din urmă majoritatea magazinelor Sprint din întreaga U.. în cadrul pilot T-Mobile marca. Magazinele Sprint, care au fost actualizate cu un „strat proaspat de vopsea magenta,“ va servi acum atât Sprint și clienții T-Mobile.

Doar o mână de magazine de vânzare cu amănuntul în zonele rurale și magazine naționale de vânzare cu amănuntul, cum ar fi Best Buy va continua să servească clienții Sprint singur. Pentru a găsi un magazin din apropiere, care servește atât clienții T-Mobile și Sprint, puteți utiliza instrumentul de localizare magazin de pe site-ul T-Mobile. În plus față de rebrandingul Sprint magazine de vânzare cu amănuntul, site-ul Sprint a fost actualizate pentru a redirecționa către T-Mobile. Om. După cum au confirmat T-Mobile luna trecută, Sprint nu va mai accepta clienti noi.

Începând de astăzi, echipele noastre sunt gata să vă servească în mai multe magazine decât oricând! Fie că sunteți un client Sprint sau tmobile într-un mare oraș sau un oraș mic, echipa noastră se află acum împreună, unificat ca marca tmobile! #WeAreTMobilepic. Oraș. om / hU8DC2NKtg

Odată cu unificarea celor doua marci acum complet, noile revendicări T-Mobile va fi capabil să o mai bună concura la preț cu AT & T și Verizon, și să livreze o retea 5G la nivel national, care va fi „al doilea nici unul.“

Dish, care a cumpărat Boost prepaid de brand mobil Sprint pentru $ 1. miliarde luna trecuta, înlocuiește Sprint ca a patra U. majore. purtător. În timp ce a semnat un acord MVNO de șapte ani cu T-Mobile, Antena se așteaptă ca propria rețea de 5G la nivel național să fie în sus și să fie difuzate de 2023.

galaxiei s ultra este cel mai bun telefon de la T-Mobile

T-Mobile are o mulțime de telefoane pe lista sa, deci este doar natural că s-ar putea să vă întrebați care este cel mai bun telefon Android oferă transportatorului. Te-am acoperit cu cele mai bune opțiuni pe care le puteți cumpăra chiar acum.

Acum, că T-Mobile și Sprint au finalizat oficial fuziunea acestora, toate lucrările începe pentru cei doi transportatori majore să se căsătorească pe deplin. Și unul dintre primele elemente de pe lista va fi a scăpa de brand Sprint.

Magazinele Sprint obține Rebrand, începe să funcționeze sub marca Tmobile

Noul T-Mobile are unele idei îndrăznețe pentru ceea ce dorește să realizeze în următorii ani â €“cum ar fi salturi Verizon si AT & T â €“ dar primele lucruri în primul rând, aceasta trebuie să creeze noua identitate, ceea ce înseamnă ștergerea marca Sprint.

Pe partea consumatorilor, am planificat întotdeauna un interval de vară, a spus Sievert. Cu Covid-19, l-am mutat în mijlocul verii în loc de vară la începutul verii, iar atunci vom face publicitate, în esență, un brand T-Mobile Postpaid, precum și o flotă unificată de vânzare cu amănuntul. Piesa de vânzare cu amănuntul este motivul pentru care am încetinit doar puțin.

remarcat de la marginea, au existat unele dureri în creștere, deoarece clienții Sprint cu telefoane capabile 5G au încetat să lucreze în timp ce transportatorii își îmbină rețelele. Eliminarea branding-ului Sprint este doar primul pas într-un drum lung cu transportatorii care așteaptă ca tranziția completă să dureze aproximativ trei ani.

Despre autor

La doar patru luni după închiderea fuziunii noastre cu sprint "am livrat încă o piatră de hotar critică care ne va ajuta să servim clienților și să aducem împreună afacerile noastre - în timp record. Ieri, am unificat mărcile T-Mobile și Sprint pentru a opera sub marca emblematică T-Mobile - la nivel național. A

În timp ce astăzi suntem axați pe a lucra pentru a sprijini clienții noștri prin această pandemie globală și ajutându-i să rămână conectați ca toți noi navigăm noi modalități de a lucra, trăi și de a juca ", de asemenea, construim pentru viitor. Chiar și în timp ce stau aici și mă gândesc la oportunitățile din față, este dificil să mă pastrez pe mine însumi! și o experiență uimitoare de rețea pentru clienți. Nu mai trebuie să aleagă clienții între cei doi sau să decidă ce să sacrifice. Noul T-Mobile va livra atât, și o vor face cu o experiență care face clar clienților noștri că sunt prioritatea noastră principală și nu unele linii de bază statistică . Nu pot să aștept!

Realitatea este, T-Mobile pur și simplu nu este ca și alte companii, deoarece livrăm pe promisiunile noastre, iar această fuziune ne-a prezentat o oportunitate de o dată de-a-pe viață de a crea o companie mai bună, nu doar o companie mai mare. "Am reunit cele mai bune dintre cele mai bune din ambele T-Mobile și Sprintât, în evoluție pentru a deveni un suport supercarit, care, în cele din urmă, ne permite să ne urmărim aspirația noastră să devină # 1 în wirelessâ - numărul unu în alegerea clientului și Numărul unu în inima clienților ", pe măsură ce lucrăm pentru a fi una dintre cele mai bune branduri din lume la punerea primelor clienți. A

Activați scopul mărcii: cum să valorificați puterea mișcărilor de transformare

AppleInsider este susținut de publicul său și poate câștiga comisie ca partener asociat și afiliat Amazon în achizițiile de calificări. Aceste parteneriate afiliate nu influențează conținutul nostru editorial.

După finalizarea un proces de fuziune lungă și desenată în aprilie, T-Mobile în această săptămână a declarat că intenționează să întrerupă marca Sprint la jumătatea verii, așa cum unifică întreprinderea celor două companii și segmente de consum.

CEO-ul T-Mobile recent, Dan Sievert, a dezvăluit strategia de unificare a transportatorului la un eveniment recent de investitor, spunând un cronologie inițială pentru brațul de consum a lui Shutter Sprint a fost stabilit la începutul verii, raportează Fierce Wireless.

Majoritatea utilizatorilor Sprint pot profita deja de rețeaua T-Mobile. În aprilie, T-Mobile a spus că ar permite abonaților Sprint să se rostogolească pe Turnurile LTE GRATUIT, dublând în mod eficient numărul de site-uri celulare disponibile pentru mulți clienți. Potrivit Sievert, mai mult de 80% din baza postpaid a lui Sprint au telefoane compatibile cu rețeaua T-Mobile.

T-Mobile și Sprint a șters numeroase obstacole de reglementare pentru a finaliza o fuziune de reper la începutul lunii aprilie. Acordul plasează T-Mobile Acces la Towers Cell Sprint și alte capabilități, pe măsură ce se deplasează pentru a construi rapid o rețea de 5G la nivel național. Verizon și AT & T, văzute ca duopol wireless America, sunt tranziție propriul echipament și spectru pentru a face același lucru.

Când T-Mobile și Sprint a fuzionat, CEO-ul T-Mobile John Legere, care de ani de zile a acționat ca fața "Un-purtător", a pășit jos. El a părăsit în mod oficial compania la sfârșitul lunii aprilie pentru a urmări alte proiecte.

T-Mobile a dezvăluit că pe 2 august va combina oficial operațiunile de brand cu Sprint. Aceasta înseamnă că T-Mo și Sprint vor fi unificate sub un singur brand T-Mobile la nivel național pentru prima dată.

Ca parte a acestei știri de unificare a mărcii, T-Mobile a tachinat, de asemenea, unele oferte noi care vin în curând. Execuri prefigurate noi oferte agresive pentru a fi dezvăluit săptămâna viitoare "Salvarea oamenilor bani, provocând concurența și ridicarea barului pentru industrie, a spus T-Mobile în anunțul de astăzi.

CEO-ul T-Mobile Mike Sievert a spus anterior că unificarea marca T-Mo-Sprint se va întâmpla la mijlocul verii, iar acum a primit o dată oficială pentru aceasta. De când fuziunea a fost finalizată la începutul lunii aprilie, T-Mobile a luat măsuri pentru a integra Sprint în T-Mo, inclusiv oferirea proprietarilor Sprint Galaxy S20 acces la rețeaua T-MOS 5G, extinderea marți T-Mobile la clienții Sprint, Și dezactivarea sprinturilor 2. GHz 5G acoperire, iar această unificare a mărcii este următorul pas mare în procesul post-fuziune.

Un judecător federal din New York a aprobat fuziunea T-Mobile și Sprint într-o decizie controversată marți, siding cu giganții de telecomunicații pe o coaliție de stat de stat Avocați generali care judecă să blocheze doi dintre cei mai mari transportatori wireless din U.. de la combinare.

Procesul de la 14 avocații de stat general, iar districtul Columbia, condus de California și New York, a fost unul dintre ultimele obstacole T-Mobile trebuia să depășească înainte de a putea continua să cumpere Sprint pentru 26 miliarde de dolari. Așa-numitul "Megamerger" are deja aprobările de la FCC și Departamentul de Justiție.

Procurorul general din New York Letia James a numit decizia de marți "o pierdere pentru fiecare american care se bazează pe telefonul mobil pentru muncă, să aibă grijă de un membru al familiei și să comunice cu prietenii".

"Nu există nici o îndoială că reducerea pieței mobile de la patru la trei va fi rea pentru consumatori, rău pentru muncitori și rău pentru inovare, motiv pentru care statele au intensificat și au condus acest proces", a adăugat ea într-o afirmație.

"Această tranzacție reprezintă o oportunitate unică de a accelera desfășurarea de 5G în Statele Unite, a pus spectrul critic al benzii medii la o utilizare mai productivă și aduce o bandă largă mobilă mai rapidă americanilor din mediul rural", a adăugat el.

Procurorul California Xavier Becerra a tweeted că "chiar și în fața puternicului Opoziția Nu vom ezita să ne ridicăm consumatorii care merită alegerea și prețurile corecte", conducând mulți să se întrebe dacă El a fost aluzia la un apel care vine.

Stiri de top

T-Mobile și Sprint se pregătesc să ia următorul pas în îmbinarea companiilor lor wireless, cele două mărci au intenționat că intenționează să își îmbine clienții și magazinele de vânzare cu amănuntul sub un singur banner T-Mobile în această vară, prin intermediul Fierce Wireless. Cu alte cuvinte: sfârșitul sprintului este aproape.

Important

Planificarea tmobile SUA familyorientated plus față de setul de produse SyncUp

Planificarea tmobile SUA familyorientated plus față de setul de produse SyncUp

ProductService Interesant Destul. Oricine a auzit de acest serviciu de asistență gratuită pe marginea drumului pare ca se plătește cu ușurință de la sine. 2 pe lună X24 ...

TMobiles Syncup Drive vă transformă mașina în hotspot mobil

TMobiles Syncup Drive vă transformă mașina în hotspot mobil

Cumpărați peeraproducts Adaptor USB pentru TMobile Syncup Drive 2 Drive2 Z6200 SD6500 Simu online la un preț accesibil. Obțineți Opțiuni speciale de livrare rapidă cu fiecare achiziție pe Ubu, cea mai importantă platformă de cumpărături internațională din Bahrain. 303365144791.

Syncup Fleet Hos pozitiv Comentarii Comentarii

Syncup Fleet Hos pozitiv Comentarii Comentarii

MySyncupfleet Descărcați, MySyncupfleet, MySyncupfleet

Acest browser nu mai este acceptat.

Acest browser nu mai este acceptat.

Proiectul va wasnt cum a fost planificat, iar echipa de la tmobile a dat seama că avea nevoie de o abordare diferită. Echipa a lucrat cu doua companii diferite, pe o

Atenție necesară Cloudflare

Atenție necesară Cloudflare

Utilizați acest document pentru mai multe detalii hardware-ul dispozitivului pentru dvs. SyncUP TRACKER.

9 cea mai bună mentă. Om alternative pentru anul nostru Puneți

9 cea mai bună mentă. Om alternative pentru anul nostru Puneți

Am rulat o listă cu nouă menta de top. Om alternative, deoarece multe dintre ele au dezvoltat trăsături care fac menta să pară o jucărie.

Tmobile planuri de date Cele mai bune tablete în 2021 MoneySavingPro

Tmobile planuri de date Cele mai bune tablete în 2021 MoneySavingPro

Cu Tmobile Essentials pentru tablete, veți obține un plan simplu cu mesaje text nelimitate, date 4G LTE și mai mult pe tabletă. Aflați ce este inclus.

Atenție necesară Cloudflare

Atenție necesară Cloudflare

Aflați mai multe despre planul uimitor de date TMobile cu achiziționarea unui comprimat conectat. Acum puteți rămâne conectat și nu rupeți banca

Cea mai bună tabletă se ocupă Salvare pe tablete incendiu, 11inch iPad Pro și mai mult

Cea mai bună tabletă se ocupă Salvare pe tablete incendiu, 11inch iPad Pro și mai mult

Gaseste toate cele mai ieftine oferte de tablete Samsung și vânzări chiar aici, cu cele mai mici preturi de pe web.

Folosim cookie-uri
Folosim cookie-uri pentru a vă asigura că vă oferim cea mai bună experiență pe site-ul nostru. Prin utilizarea site-ului, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor noastre.
Permiteți cookie-urile.